Svatby

Svatba je mimořádná událost, se kterou jsou spojeny nejrůznější zvyky a tradice. Pokusíme přiblížit ty nejznámější a z našeho pohledu vděčné nejen pro pořízení jedinečných fotografií, ale hlavně ty, co jistě ocení Vaši rodiče, hosté a přátelé. Vaši rodiče budou jistě tyto zvyky a tradice očekávat, přátele snad dokonce punktovat a připravovat.

 

Galerie námi uspořádaných svateb

Pro vaši představu jsme pro Vás připravili galerii z již proběhlých svateb. Jsme schopni realizovat svatby v různém ať barevném nebo stylovém provedení. Jde nám pouze o vaši maximální spokojenost.

Pokud se rozhodnete uspořádat Váš svatební den v Cartellone jsme schopni Vám nabídnout i další výhody:

- možnost dovezení vlastního cukroví, svatebního dortu - jejich uskladnění, dovezení květinové výzdoby a její uskladnění

- pokud budete mít vlastní hudbu, či jiný doprovodný program - neúčtujeme žádný paušál za elektrickou energii

- svatební obřad je možné uspořádat přímo na naší krásné zahradě - pro tyto případy máme svatební altánek

- v případě uspořádání svatebního obřadu v Cartellone si účtujeme 4500,- Kč za tento svatební altánek.

Cena obsahuje pronájem svatebního altánku, červený koberec, 2 vázy s květinami, 16ks zahradních židlí včetně bílých mašlí a obřadní stůl s polštářkem na prstýnky.

- v případě svatby nad 60 osob nebo pokud bude Vaše útrata vyšší než 70.000,- Kč (bez ubytování)  uzavíráme celý areál Cartellone jen pro Vás.   (v případě svateb pořádaných venku)       BEZ ÚČTOVÁNÍ NÁJEMNÍCH POPLATKŮ!

(jedná se o vnitřní i venkovní restauraci, včetně grilu a dětského hřiště)

- v případě svateb pořádanách ve vnitřní restauraci je naše kapacita maximálně 60 hostů.

- pokud máte vážný zájem o uspořádní svatby je nutné složit zálohu ve výši 5000,- Kč  (tato záloha Vám bude odečtena z konečné útraty)

- vyrovnání útraty je nutné učinit druhý den po skončení Vašeho svatebního dne - pouze v hotovosti - děkujeme za pochopení

- naše klasická otevírací doba je do 23,00hod, v případě svatby se tato doba prodlužuje do 1hodiny ranní, pokud bude svatba ještě v plném proudu tato doba se může po domluvě s personálem prodloužit.

- předběžnou kalkulaci Vám velice rádi předem sestavíme a upravíme k Vaší spokojenosti - piště na email: info@cartellone.cz

SÍDLO SPOLEČNOSTI:

Pasta Fresca s.r.o.

U Stadionu 2030, Pardubice 530 02

IČO: 288 25 403

DIČ: CZ 288 25 403

info@cartellone.cz | 466 512 650

              mobil: 702 172 511

© 2017 Cartellone